• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Osir - Menu
BIP

Oldboje

Terminarz rozgrywek

Wojewódzkiej Ligi Oldbojów Opolszczyzny – Jesień 2018

                       Nazwa drużyny                               Adres stadionu.

1.

 OKiS Oldboje Prószków

 LKS Polonia Prószków ul.Sportowa 3, 46-060 Prószków

2.

 Unia Polska Cerekiew

 K.S. Unia Polska Cerekiew ul.Zamkowa 27, 47-260 Polska Cerekiew

3.

 AGFA Prusinowice

 LZS Prusinowice ul.Sikorskiego 23, 48-314 Prusinowice

4.

 Skaut Odra Opole

 46-022 Kępa ul.Zawadzka 5

5.

 RTS Zefir K-Koźle

 Stadion: Kuźniczka, ul.Grunwaldzka 71, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

6.

 Oldboje Berland Komprachcice

 46-070 Komprachcice, ul.Rolnicza 8

7.

 Gmina Lewin Brzeski

 Olimpia Lewin Brzeski, ul.Powstańców Śląskich 49, 49-340 Lewin Brzeski lub Przecza

1 Kolejka 29.09.2018 godz. 17:00 (sobota)

1.

Unia Polska Cerekiew

AGFA Prusinowice

2:1

2.

RTS Zefir K-Koźle

Skaut Odra Opole

1:1

3.

Pauza

Berland Komprachcice

:

4.

OKiS Oldboje Prószków

Lewin Brzeski

:

2 Kolejka 06.10.2018 godz. 16:30 (sobota)

5.

Berland Komprachcice

Unia Polska Cerekiew

1:2

6.

Lewin Brzeski

RTS Zefir K-Koźle

3:2

7.

AGFA Prusinowice

OKiS Oldboje Prószków

3:2

8.

Skaut Odra Opole

Pauza

:

3 Kolejka 13.10.2018 godz. 16:30 (sobota)

9.

RTS Zefir K-Koźle

AGFA Prusinowice

8:0

10.

Pauza

Lewin Brzeski

:

11.

Berland Komprachcice

Skaut Odra Opole

2:2

12.

OKiS Oldboje Prószków

Unia Polska Cerekiew

5:1

4 Kolejka 20.10.2018 godz. 16:30 (sobota)

13.

Unia Polska Cerekiew

Skaut Odra Opole

0:5

14.

Lewin Brzeski

Berland Komprachcice

1:0

15.

AGFA Prusinowice

Pauza

:

16.

OKiS Oldboje Prószków

RTS Zefir K-Koźle

1:2

5 Kolejka 27.10.2018 godz. 16:30 (sobota)

17.

RTS Zefir K-Koźle

Unia Polska Cerekiew

4:2

18.

Pauza

OKiS Oldboje Prószków

:

19.

Berland Komprachcice

AGFA Prusinowice

8:0

20.

Skaut Odra Opole

Lewin Brzeski

5:1

6 Kolejka 03.11.2018 godz. 16:30 (sobota)

21.

Unia Polska Cerekiew

Lewin Brzeski

1:5

22.

RTS Zefir K-Koźle

Pauza

:

23.

AGFA Prusinowice

Skaut Odra Opole

0:11

24.

OKiS Oldboje Prószków

Berland Komprachcice

1:0

7 Kolejka 10.11.2018 godz. 16:30 (sobota)

25.

Pauza

Unia Polska Cerekiew

:

26.

Berland Komprachcice

RTS Zefir K-Koźle

1:4

27.

Lewin Brzeski

AGFA Prusinowice

4:2

28.

Skaut Odra Opole

OKiS Oldboje Prószków

:

 

13.10.2018 godz. 16:30 (sobota) – mecz Nr 11 z 3 kolejki

Oldboje Berland Komprachcice – Skaut Odra Opole            2 – 2 /1 – 0/

Bramki dla gospodarzy strzelali: Marcin Dubiel – 1, Krzysztof Delinowski – 1

Bramki dla gości strzelali:

Aktualna Tabela po 7 kolejkach

L.p.

Nazwa Zespołu

Mecze

Zw.

Rem.

Por.

b/z

b/s

r/b

Punkty

1

LEWIN BRZESKI

6

5

0

1

15

10

5

15

2

RTS ZEFIR K-KOŹLE

7

4

1

2

23

11

12

13

3

SKAUT ODRA OPOLE

5

3

2

0

22

4

18

11

4

OKiS OLDBOJE PRÓSZKÓW

5

2

0

3

9

7

2

6

5

UNIA POLSKA CEREKIEW

5

2

0

3

8

16

-8

6

6

BERLAND KOMPRACHCICE

6

1

1

4

12

10

2

4

7

AGFA PRUSINOWICE

6

1

0

5

6

37

-31

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz rozgrywek

Wojewódzkiej Ligi Oldbojów Opolszczyzny – Wiosna 2019

Nazwa drużyny                               Adres stadionu.

1.

 OKiS Oldboje Prószków

 LKS Polonia Prószków ul. Sportowa 3, 46-060 Prószków

2.

 Unia Polska Cerekiew

 K.S. Unia Polska Cerekiew ul. Zamkowa 27, 47-260 Polska Cerekiew

3.

 AGFA Prusinowice

 LZS Prusinowice ul. Sikorskiego 23, 48-314 Prusinowice

4.

 Skaut Odra Opole

 46-022 Kępa ul. Zawadzka 5

5.

 RTS Zefir K-Koźle

 Stadion: Kuźniczka, ul. Grunwaldzka 71, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

6.

 Oldboje Berland Komprachcice

 46-070 Komprachcice, ul. Rolnicza 8

7.

 Gmina Lewin Brzeski

 Olimpia Lewin Brzeski, ul. Powstańców Śląskich 49, 49-340 Lewin Brzeski lub Przecza

8 Kolejka 13.04.2019 godz. 17:00 (sobota)

29.

Skaut Odra Opole

RTS Zefir K-Koźle

3:0

30.

AGFA Prusinowice

Unia Polska Cerekiew

:

31.

Lewin Brzeski

OKiS Oldboje Prószków

1:0

32.

Pauza

Berland Komprachcice

Pauza

9 Kolejka 27.04.2019 godz. 17:00 (sobota)

33.

Unia Polska Cerekiew

RTS Zefir K-Koźle

0:5

34.

AGFA Prusinowice

Berland Komprachcice

1:4

35.

Lewin Brzeski

Skaut Odra Opole

0:5

36.

Pauza

OKiS Oldboje Prószków

Pauza

10 Kolejka 11.05.2019 godz. 17:00 (sobota)

37.

RTS Zefir K-Koźle

Berland Komprachcice

4:1

38.

AGFA Prusinowice

Lewin Brzeski

1:4

39.

OKiS Oldboje Prószków

Skaut Odra Opole

2:3

40.

Pauza

Unia Polska Cerekiew

Pauza

11 Kolejka 18.05.2019 godz. 17:00 (sobota)

41.

AGFA Prusinowice

RTS Zefir K-Koźle

:

42.

Unia Polska Cerekiew

OKiS Oldboje Prószków

1:2

43.

Skaut Odra Opole

Berland Komprachcice

6:3

44.

Pauza

Lewin Brzeski

Pauza

12 Kolejka 25.05.2019 godz. 17:00 (sobota)

45.

Skaut Odra Opole

Unia Polska Cerekiew

8:0

46.

Berland Komprachcice

Lewin Brzeski

1:2

47.

RTS Zefir K-Koźle

OKiS Oldboje Prószków

3:0(v)

48.

Pauza

AGFA Prusinowice

Pauza

13 Kolejka 01.06.2019 godz. 17:00 (sobota)

49.

Unia Polska Cerekiew

Berland Komprachcice

1:4

50.

RTS Zefir K-Koźle

Lewin Brzeski

5:1

51.

OKiS Oldboje Prószków

AGFA Prusinowice

4:2

52.

Pauza

Skaut Odra Opole

Pauza

14 Kolejka 15.06.2019 godz. 17:00 (sobota)

53.

Lewin Brzeski

Unia Polska Cerekiew

:

54.

Berland Komprachcice

OKiS Oldboje Prószków

4:1

55.

Skaut Odra Opole

AGFA Prusinowice

13:0

56.

Pauza

RTS Zefir K-Koźle

Pauza

Sporządził: Wiesław Wojciechowski

15.06.2019 godz. 17:00 (sobota) – mecz Nr 54 z 14 kolejki

Oldboje Berland Komprachcice – OKiS Oldboje Prószków            4–1 /1–1/

Bramki dla Berlandu strzelali: Bogdan Jaszczyk – 2 , Tomasz Głowacki – 1, Wiesław Wojciechowski – 1,

Bramki dla gości: Mariusz Przybyła – 1,

 

Aktualna Tabela po 14 kolejkach

L.p.

Nazwa Zespołu

Mecze

Zw.

Rem.

Por.

b/z

b/s

r/b

Punkty

1

SKAUT ODRA OPOLE

11

9

2

0

62

9

53

29

2

RTS ZEFIR K-KOŹLE

11

8

1

2

40

13

27

25

3

LEWIN BRZESKI

10

7

0

3

22

22

0

21

4

BERLAND KOMPRACHCICE

12

4

1

7

29

25

4

13

5

OKiS OLDBOJE PRÓSZKÓW

10

4

0

6

18

20

-2

12

6

UNIA POLSKA CEREKIEW

10

2

0

8

10

40

-30

6

7

AGFA PRUSINOWICE

10

1

0

9

10

62

-52

3

 

 

 


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach
ul. Szkolna 18
46-070 Komprachcice
tel. 606 591 590
fax 77 46 46 040
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 1026325
w tym miesiącu: 23643
dzisiaj: 173