Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rozgrywki Komprachcickiej Ligi Futsalu sezon 2019/2020

PDFRegulamin_Rozgrywek.pdf   PDFzgloszenie_zawodnikow.pdf   PDFzgloszenie_druzyny.pdf


1 LIGA
TABELA
  |  TERMINARZ  |  STATYSTYKI

2 LIGA
TABELA
  |  TERMINARZ  |  STATYSTYKI


profil KLF na Facebooku

 

Terminarz KLF 2019/2020 RUNDA II
1 LIGA
L.p. goście vs gospodarze godzina / UWAGI
         
  1 KOLEJKA   5.01 (niedziela)  
1 iCAR WAWELNO   STARA GWARDIA OPOLE 15:00
2 RALLY TEAM   CDB FUTSAL TEAM 16:00
3 OPOLSKIE ŻUBRY   AGMAR PRÓSZKÓW 17:00
4 KSC CHRZĄSZCZYCE   GEOWOX OUTSIDER OPOLE 18:00
         
  2 KOLEJKA   11.01 (sobota)  
5 STARA GWARDIA OPOLE   GEOWOX OUTSIDER OPOLE 15:00
6 AGMAR PRÓSZKÓW   KSC CHRZĄSZCZYCE 16:00
7 CDB FUTSAL TEAM   OPOLSKIE ŻUBRY 12:00
8 iCAR WAWELNO   RALLY TEAM 17:00
         
  3 KOLEJKA   18.01 (sobota)  
9 RALLY TEAM   STARA GWARDIA OPOLE 15:00
10 OPOLSKIE ŻUBRY   iCAR WAWELNO 16:00
11 KSC CHRZĄSZCZYCE   CDB FUTSAL TEAM 17:00
12 GEOWOX OUTSIDER OPOLE   AGMAR PRÓSZKÓW 18:00
         
  4 KOLEJKA   19.01 (niedziela)  
13 iCAR WAWELNO   KSC CHRZĄSZCZYCE 15:00
14 CDB FUTSAL TEAM   GEOWOX OUTSIDER OPOLE 16:00
15 STARA GWARDIA OPOLE   AGMAR PRÓSZKÓW 17:00
16 RALLY TEAM   OPOLSKIE ŻUBRY 18:00
         
  5 KOLEJKA   25.01 (sobota)  
17 OPOLSKIE ŻUBRY   STARA GWARDIA OPOLE 15:00
18 KSC CHRZĄSZCZYCE   RALLY TEAM 16:00
19 GEOWOX OUTSIDER OPOLE   iCAR WAWELNO 20:00
20 AGMAR PRÓSZKÓW   CDB FUTSAL TEAM 17:00
         
  6 KOLEJKA   26.01 (niedziela)  
21 OPOLSKIE ŻUBRY   KSC CHRZĄSZCZYCE 15:00
22 iCAR WAWELNO   AGMAR PRÓSZKÓW 16:00
23 RALLY TEAM   GEOWOX OUTSIDER OPOLE 17:00
24 STARA GWARDIA OPOLE   CDB FUTSAL TEAM 18:00
         
  7 KOLEJKA   2.02 (niedziela)  
25 AGMAR PRÓSZKÓW   RALLY TEAM 15:00
26 GEOWOX OUTSIDER OPOLE   OPOLSKIE ŻUBRY 16:00
27 KSC CHRZĄSZCZYCE   STARA GWARDIA OPOLE 17:00
28 CDB FUTSAL TEAM   iCAR WAWELNO 18:00
         

 

Terminarz KLF 2019/2020 RUNDA II
2 LIGA
L.p. goście vs gospodarze godzina / UWAGI
         
  1 KOLEJKA   4.01 (sobota)  
1 MANIEX TEAM OPOLE   GRUPA JD OPOLE 13.00
2 OIRP OPOLE   GALA DACHY OCHODZE 11.00
3 SFD FUTSAL TEAM   GKS KOMPRACHCICE 12.00
4 BCH FORD OPOLE   SKS CHMIELOWICE 10.00
         
  2 KOLEJKA   5.01 (niedziela)  
5 GALA DACHY OCHODZE   SFD FUTSAL TEAM 10.00
6 GKS KOMPRACHCICE   BCH FORD OPOLE 11.00
7 GRUPA JD OPOLE   SKS CHMIELOWICE 12.00
8 MANIEX TEAM OPOLE   OIRP OPOLE 13.00
         
  3 KOLEJKA   11.01 (sobota)  
9 OIRP OPOLE   GRUPA JD OPOLE 10.00
10 BCH FORD OPOLE   GALA DACHY OCHODZE 11.00
11 SFD FUTSAL TEAM   MANIEX TEAM OPOLE 18.00
12 SKS CHMIELOWICE   GKS KOMPRACHCICE 13.00
         
  4 KOLEJKA   19.01 (niedziela)  
13 MANIEX TEAM OPOLE   BCH FORD OPOLE 10.00
14 GALA DACHY OCHODZE   SKS CHMIELOWICE 11.00
15 GRUPA JD OPOLE   GKS KOMPRACHCICE 12.00
16 OIRP OPOLE   SFD FUTSAL TEAM 13.00
         
  5 KOLEJKA   25.01 (sobota)  
17 SFD FUTSAL TEAM   GRUPA JD OPOLE 14.00
18 BCH FORD OPOLE   OIRP OPOLE 19.00
19 SKS CHMIELOWICE   MANIEX TEAM OPOLE 18.00
20 GKS KOMPRACHCICE   GALA DACHY OCHODZE 21.00
         
  6 KOLEJKA   26.01 (niedziela)  
21 GRUPA JD OPOLE   GALA DACHY OCHODZE 10.00
22 MANIEX TEAM OPOLE   GKS KOMPRACHCICE 11.00
23 OIRP OPOLE   SKS CHMIELOWICE 12.00
24 SFD FUTSAL TEAM   BCH FORD OPOLE 13.00
         
  7 KOLEJKA   2.02 (niedziela)  
25 GKS KOMPRACHCICE   OIRP OPOLE 10.00
26 SKS CHMIELOWICE   SFD FUTSAL TEAM 11.00
27 BCH FORD OPOLE   GRUPA JD OPOLE 12.00
28 GALA DACHY OCHODZE   MANIEX TEAM OPOLE 13.00
         
Wersja XML